Savin’ me by Life!

Gyere értem, s ments meg!

   Nem ide tartozom, ez nem az én helyem!

      Nekem nem ezek kellenek, ezek az ember nevezetűek!



Gyere értem, s ments meg!

   Mit adnak ők? Semmit!

      Amit érzésnek neveznek, az mind hazugság!



Gyere értem, s ments meg!

   Hatalmaskodóak, gőgösek, hazugok!

      Eltaposnak, megtipornak, minden érzelem nélkül átgázolnak rajtam!



Gyere érem, s ments meg!

   Kihasználnak, csak a testemet akarják!

      A lelkemet bemocskolják, szétmarcangolják, széttépik!



Gyere értem, s ments meg!

   A szívem az, aki legjobban szenved!

      Megfetrőzik, kifosztják, összetörik, megeszek, majd kihányják!



Gyere értem, s ments meg!

   Könyörgök neked, Halál sötét angyala, vigyél el!

      Zárj karjaid közé, védelmez meg ezektől a piócáktól!



Gyere értem, s ments meg!

   Vezess az édes sötétségbe, hadd legyek csak a tied!

      Ments meg, hogy csak a te szeretőd lehessek, Halálom édes angyala!





/2007.12.31. Hétfő. 01:25/

Címkék:
Tovább a blogra »